• 1
  • 2
  • 3

فرصتی بی نظیر برای ادامه تحصیل پزشکان عمومی

هم اکنون در کشور دانمارک شرایط مناسبی فراهم شده تا پزشکان عمومی حتی بدون نیاز به سابقه کار بتوانند در اغلب رشته های تخصصی مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند.

لازم است بدانیم که در دانمارک، امتحان رزیدنتی به شکلی که در ایران شاهد آن می باشیم، وجود ندارد و پزشکان در دوران رزیدنتی از تمام حقوق مادی و معنوی خود برخوردارند (برخلاف ایران!!).


مزایای تحصیل در دانمارک:
*  مدارک تحصیلی پزشکانی که تحصیلات تخصصی خود را در دانمارک به پایان می رسانند، مورد تایید اتحادیه اروپا می باشد.
*  پزشکان در حین تحصیل از حقوق مادی و معنوی در شان خود برخوردار می باشند. مهم است بدانیم که در دوران تحصیل تخصصی در دانمارک، نه تنها از کشیک های فرسوده کننده خبری نیست بلکه پزشکان از درآمد بالایی برخودار بوده و از یک زندگی مرفه برخوردارند.
*  مضاف براین، پزشکان می توانند از این فرصت برای دریافت اقامت دایم در یکی از مرفه ترین کشورهای اروپایی برخوردار شوند و آینده بسیار روشنی برای خود، همسر و فرزندان فراهم آورند.
*  در دانمارک در تمامی مشاغل از جمله پزشکی، بین کار و زندگی، تعادل برقرار است و برخلاف ایران، یک پزشک ملزم نمی باشد تا تمام ساعات شبانه روز به کار مشغول باشد و از خانواده، زندگی شخصی و تفریحات مورد علاقه خود محروم شود (چه در دوران رزیدنتی و چه بعد از فارغ التحصیلی).
*  لازم به ذکر است که برای اخذ ویزای اقامت پزشکان فعلا شرایط سختی وجود ندارد و به هیچ آزمونی قبل از ورود به دانمارک نیازی نیست، لذا دانمارک به کشوری ایده آل و سهل برای مهاجرت پزشکان تبدیل شده است.  
*  حتی اگر بنا به دلایلی ،مایل بودید که بعد از فارغ التحصیلی، به ایران بازگشته و در آنجا به طبابت بپردازند، بدانید که مدارک پزشکی دانمارک مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران می باشد.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

با خدمات ما آشنا شوید

ایجاد تغییرات اخیر در روند اخذ ویزای اقامت پزشکان و دندانپزشکان باعث گردیده بسیاری از متقاضیان در تایید هویت و مدارک دانشگاهی دچار مشکل گردند.

با توجه به سابقه موفق در اخذ ویزای اقامت، می توانیم شما عزیزان را در جهت اخذ ویزای اقامت دانمارک یاری نماییم.