• 1
 • 2
 • 3

فرصتی بی نظیر برای ادامه تحصیل پزشکان عمومی

هم اکنون در کشور دانمارک شرایط مناسبی فراهم شده تا پزشکان عمومی حتی بدون نیاز به سابقه کار بتوانند در اغلب رشته های تخصصی مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند.

لازم است بدانیم که در دانمارک، امتحان رزیدنتی به شکلی که در ایران شاهد آن می باشیم، وجود ندارد و پزشکان در دوران رزیدنتی از تمام حقوق مادی و معنوی خود برخوردارند (برخلاف ایران!!).


مزایای تحصیل در دانمارک:
*  مدارک تحصیلی پزشکانی که تحصیلات تخصصی خود را در دانمارک به پایان می رسانند، مورد تایید اتحادیه اروپا می باشد.
*  پزشکان در حین تحصیل از حقوق مادی و معنوی در شان خود برخوردار می باشند. مهم است بدانیم که در دوران تحصیل تخصصی در دانمارک، نه تنها از کشیک های فرسوده کننده خبری نیست بلکه پزشکان از درآمد بالایی برخودار بوده و از یک زندگی مرفه برخوردارند.
*  مضاف براین، پزشکان می توانند از این فرصت برای دریافت اقامت دایم در یکی از مرفه ترین کشورهای اروپایی برخوردار شوند و آینده بسیار روشنی برای خود، همسر و فرزندان فراهم آورند.
*  در دانمارک در تمامی مشاغل از جمله پزشکی، بین کار و زندگی، تعادل برقرار است و برخلاف ایران، یک پزشک ملزم نمی باشد تا تمام ساعات شبانه روز به کار مشغول باشد و از خانواده، زندگی شخصی و تفریحات مورد علاقه خود محروم شود (چه در دوران رزیدنتی و چه بعد از فارغ التحصیلی).
*  لازم به ذکر است که برای اخذ ویزای اقامت پزشکان فعلا شرایط سختی وجود ندارد و به هیچ آزمونی قبل از ورود به دانمارک نیازی نیست، لذا دانمارک به کشوری ایده آل و سهل برای مهاجرت پزشکان تبدیل شده است.  
*  حتی اگر بنا به دلایلی ،مایل بودید که بعد از فارغ التحصیلی، به ایران بازگشته و در آنجا به طبابت بپردازند، بدانید که مدارک پزشکی دانمارک مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران می باشد.

فرصتی بی نظیر برای ادامه تحصیل پزشکان عمومی

هم اکنون در کشور دانمارک شرایط مناسبی فراهم شده تا پزشکان عمومی حتی بدون نیاز به سابقه کار بتوانند در اغلب رشته های تخصصی مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند. لازم است بدانیم که در دانمارک، امتحان رزیدنتی به شکلی که در ایران شاهد آن می باشیم، وجود ندارد و پزشکان در دوران رزیدنتی از تمام حقوق مادی و معنوی خود برخوردارند (برخلاف ایران!!).

مزایای تحصیل در دانمارک:

 • مدارک تحصیلی پزشکانی که تحصیلات تخصصی خود را در دانمارک به پایان می رسانند، مورد تایید اتحادیه اروپا می باشد.
 • پزشکان در حین تحصیل از حقوق مادی و معنوی در شان خود برخوردار می باشند. مهم است بدانیم که در دوران تحصیل تخصصی در دانمارک، نه تنها از کشیک های فرسوده کننده خبری نیست بلکه پزشکان از درآمد بالایی برخودار بوده و از یک زندگی مرفه برخوردارند.
 • مضاف براین، پزشکان می توانند از این فرصت برای دریافت اقامت دایم در یکی از مرفه ترین کشورهای اروپایی برخوردار شوند و آینده بسیار روشنی برای خود، همسر و فرزندان فراهم آورند.
 • در دانمارک در تمامی مشاغل از جمله پزشکی، بین کار و زندگی، تعادل برقرار است و برخلاف ایران، یک پزشک ملزم نمی باشد تا تمام ساعات شبانه روز به کار مشغول باشد و از خانواده، زندگی شخصی و تفریحات مورد علاقه خود محروم شود (چه در دوران رزیدنتی و چه بعد از فارغ التحصیلی).
 • لازم به ذکر است که برای اخذ ویزای اقامت پزشکان فعلا شرایط سختی وجود ندارد و به هیچ آزمونی قبل از ورود به دانمارک نیازی نیست، لذا دانمارک به کشوری ایده آل و سهل برای مهاجرت پزشکان تبدیل شده است.
 • حتی اگر بنا به دلایلی ،مایل بودید که بعد از فارغ التحصیلی، به ایران بازگشته و در آنجا به طبابت بپردازند، بدانید که مدارک پزشکی دانمارک مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران می باشد.

دانمارک، فرصتی بی نظیر برای مهاجرت پزشکان، دندانپزشکان و پرستاران

در زمان معاصر که امکان مهاجرت به اغلب کشورها مشکل تر شده است، در نظر گرفتن برخی شرایط که در کشور دانمارک مهیا است، این کشور را به مقصدی مناسب برای پزشکان، دندانپزشکان و پرستاران تبدیل کرده است. ازجمله این شرایط می توان به موارد زیر اشاره کرد:
عدم محدودیت سنی
عدم نیاز به سابقه کار برای تازه فارغ التحصیل
پذیرفته شدن مدرک تخصصی
عدم نیاز به ارایه مدرک زبان انگلیسی
عدم نیاز به امتحانات پزشکی دانمارک قبل از اخذ ویزا
صدور ویزای کار و اقامت برای همسر و فرزندان
امکان تحصیل در رشته های تخصصی دلخواه بدون نیاز به امتحان
دریافت حقوق متعارف حین دوره تطابق و تحصیل در دوره رزیدنتی

 

زندگی در دانمارک

زندگی در دانمارک، یکی از مرفه ترین و امن ترین کشور اسکاندیناوی در قاره سبز
دانمارک دارای آب و هوایی معتدل و مرطوب دارد و از نظر مسافتی در مقایسه با کشورهایی نظیر کانادا و استرالیا (که از مقاصد شایع مهاجرتی برای پزشکان می باشد) به ایران نزدیک تر بوده لذا رفت و آمد به وطن را تسهیل می کند.

از سویی دیگر، دولت دانمارک توانسته تا رفاه اجتماعی را در حد بسیار مطلوب بالا ببرد که نتیجه آن، امنیت بیشتر، آرامش مردم و لذت بردن از زندگی است.  بنابراین کشور دانمارک می تواند مقصدی مناسب برای کسانی باشد که تصمیم به مهاجرت دارند.

همچنین از دیگر امکانات کشور دانمارک می توان به موارد زیر اشاره کرد:
امکان برخورداری از وام مسکن و خودرو سه ماه بعد از اشتغال به کار با سود بسیار پایین و اقساط طولانی مدت
بهره مندی از آموزش و پرورش رایگان در تمام مقاطع تحصیلی حتی دانشگاه برای فرزندان
بهره مندی از خدمات پزشکی رایگان
امکان رفت و آمد به اغلب کشورهای اروپایی بدون نیاز به ویزا
برخورداری از حقوق بازنشستگی و مزایای مختلف در دوران بیکاری، بازنشستگی و سالمندی

 

یک گام جلوتر با یادگیری زبان دانمارکی

در دانمارک، دوره های آموزش زبان دانمارکی به دو صورت دوره های فشرده و عادی برگزار می گردد.

البته دوره های فشرده فقط در برخی موسسات آموزش زبان در شهر کپنهاگ برگزار می گردد.


ما افتخار داریم که فرصتی برای شما مهیا کنیم تا قبل از عزیمت به دانمارک  و در حین اینکه برای اخذ ویزای دانمارک اقدام نموده اید، یادگیری زبان دانمارکی را شروع نمایید.

بدیهی است که در این صورت در مدت زمان کمتری قادر خواهید بود، مدرک زبان دانمارکی را به دست آورید و سریع تر به بازار کار وارد شوید.

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

با خدمات ما آشنا شوید

ایجاد تغییرات اخیر در روند اخذ ویزای اقامت پزشکان و دندانپزشکان باعث گردیده بسیاری از متقاضیان در تایید هویت و مدارک دانشگاهی دچار مشکل گردند.

با توجه به سابقه موفق در اخذ ویزای اقامت، می توانیم شما عزیزان را در جهت اخذ ویزای اقامت دانمارک یاری نماییم.